Stranica 186 od 186 PrvaPrva ... 86136176184185186
Prikaz rezultata 1,851 do 1,856 od 1856

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Offovi su bili povuceni kad samo bili na 90om lvlu u pretpostavci da cete napasti na 95om lvlu sto se i dogodilo. Ne bi vam pomoglo da ste i prije 10 ujutro slali, stigli bi mi reagirati i ranije offove poslati posto su vasi 10-15h duze putovali
    Čestito bi protivnicima na očekivanom defu u šta nisam sumnjo kad šapa vodi def , nisam stigo prije do foruma od obaveza , šta se tiče nekih odluka da istina moje je bilo da se lupi na 90 lvl čuda, poznavajući šapu i da će pucat sve i ić u bunker al večina je odlučila , druga stvar mala nezgoda koja se dogodila sa jednim ww offom i nestanak 2k kata kod prebacivanja mp rezultirala je 2 lvl razlike... očekivano se je išlo na 15.5-16m defa i na to se računalo u zadnjem rušanju ..
    Uređeno od strane aress (12.06.17 um 13:01 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Čestito bi protivnicima na očekivanom defu u šta nisam sumnjo kad šapa vodi def , nisam stigo prije do foruma od obaveza , šta se tiče nekih odluka da istina moje je bilo da se lupi na 90 lvl čuda, poznavajući šapu i da će pucat sve i ić u bunker al večina je odlučila , druga stvar mala nezgoda koja se dogodila sa jednim ww offom i nestanak 2k kata kod prebacivanja mp rezultirala je 2 lvl razlike... očekivano se je išlo na 15.5-16m defa i na to se računalo u zadnjem rušanju ..

e to je vec napisano fer kako se ocekuje pa ko bija da bija protivnik...a ovi slovenci koliko god ih mi vise katali nego nomade oni imaju uvik veci WW od nomada...hmmm dobar dogovor kucu gradi

Član foruma
    Registriran
    Dec 2015

Uobičajeno

šlape in compani ne može na drugi način pobijediti ovaj server kao da jim če gospodar Multihunter pomoći nepravedne lock račune! A ako je to istina, onda je Gospodin Multihunter najbolje zaključati svačega, cijelo vrijeme igranja bilo je u redu, ali sada ništa nije u redu! Kapo dol, prav kukavice!
    Več stariji ljudi kazali su, pamti, povijest (zgodovina) če se više puta ponoviti, a to je več ovdje! Kukavica uvjek če biti kukavica! Puno hvala gospodin MH!
    Uređeno od strane ambasadorka (21.06.17 um 19:43 Uhr)
    u dobrom i zlu...znaj da ja ču uvjek biti tu :luvz:

Član foruma Panda Janez's Avatar
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Gubili smo jer smo (ste ) loše klikali, nepravedne odluke MHja nisu odlučile server. No ipak ovaj MH je ispod svake kritike i sigurno se većina ljudi zbog takog amaterizma i lošeg odnosa neće više vratiti na ovu domenu ili na kaku drugu. Mogli ste nam na početku reći da nismo dobrodošli, ne da ste čekali cijeli server

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od ambasadorka Vidi post
    šlape in compani ne može na drugi način pobijediti ovaj server kao da jim če gospodar Multihunter pomoći nepravedne lock račune! A ako je to istina, onda je Gospodin Multihunter najbolje zaključati svačega, cijelo vrijeme igranja bilo je u redu, ali sada ništa nije u redu! Kapo dol, prav kukavice!
    Več stariji ljudi kazali su, pamti, povijest (zgodovina) če se više puta ponoviti, a to je več ovdje! Kukavica uvjek če biti kukavica! Puno hvala gospodin MH!
    Ček, ček.....

Panda je lipo kazao, svaka mu čast :-)
    A od tebe, pošto si osoba u zrelim, najboljim godinama, tako nešto nisam očekivao. Uvik so mi kazali, da si osoba, koja gleda na sve skupa realno i brzda mladiće......
    Sad ne izgleda baš tako.....

Panda, moj poklon tvojoj ekipi, jesu nekoliko klasa bolji od drugog djela teama!!

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Panda Janez Vidi post
    Gubili smo jer smo (ste ) loše klikali, nepravedne odluke MHja nisu odlučile server. No ipak ovaj MH je ispod svake kritike i sigurno se većina ljudi zbog takog amaterizma i lošeg odnosa neće više vratiti na ovu domenu ili na kaku drugu. Mogli ste nam na početku reći da nismo dobrodošli, ne da ste čekali cijeli server
    Panda cestitam na iskrenosti pokaza si da odskaces od dijela koaliciskog vodstva koji je ovde...kako rece MH nije utjeca na tijek servera osim sa zasluzenim banom ali nikako protiv pravila da vas je ostetija...
    Pokazalo se da bi oni neznani i gore prosli nego prosli server da nije bilo vas,realno bili su vam uteg ...a sta se tice dobrodoslice siguran sam da je travian teamu drago sta ste ovde jer natirali ste nas a i vi ste gold trosili bez obzira na price...nisam gladijatorsku kacigu platija skuplje ni na com-ovima

Pravila postanja