Stranica 186 od 187 PrvaPrva ... 86136176184185186187 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,851 do 1,860 od 1861

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Offovi su bili povuceni kad samo bili na 90om lvlu u pretpostavci da cete napasti na 95om lvlu sto se i dogodilo. Ne bi vam pomoglo da ste i prije 10 ujutro slali, stigli bi mi reagirati i ranije offove poslati posto su vasi 10-15h duze putovali
    Čestito bi protivnicima na očekivanom defu u šta nisam sumnjo kad šapa vodi def , nisam stigo prije do foruma od obaveza , šta se tiče nekih odluka da istina moje je bilo da se lupi na 90 lvl čuda, poznavajući šapu i da će pucat sve i ić u bunker al večina je odlučila , druga stvar mala nezgoda koja se dogodila sa jednim ww offom i nestanak 2k kata kod prebacivanja mp rezultirala je 2 lvl razlike... očekivano se je išlo na 15.5-16m defa i na to se računalo u zadnjem rušanju ..
    Uređeno od strane aress (12.06.17 um 13:01 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Čestito bi protivnicima na očekivanom defu u šta nisam sumnjo kad šapa vodi def , nisam stigo prije do foruma od obaveza , šta se tiče nekih odluka da istina moje je bilo da se lupi na 90 lvl čuda, poznavajući šapu i da će pucat sve i ić u bunker al večina je odlučila , druga stvar mala nezgoda koja se dogodila sa jednim ww offom i nestanak 2k kata kod prebacivanja mp rezultirala je 2 lvl razlike... očekivano se je išlo na 15.5-16m defa i na to se računalo u zadnjem rušanju ..

e to je vec napisano fer kako se ocekuje pa ko bija da bija protivnik...a ovi slovenci koliko god ih mi vise katali nego nomade oni imaju uvik veci WW od nomada...hmmm dobar dogovor kucu gradi

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

I još jedan server u vitrini.
    Hvala dualu koji me trpio, šapi koja me nije zadavila, a najviše hvala Lepom jer koliko god bio neaktivan ne mogu biti lošiji od njega
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Jos jednom cestitke Egoslapama na pobjedi...zasluzeno

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

cestitke pobjednicima egoslapama i svim saveznicima! cestitao bih i protivnicima ali nemam na cemu osim par vrhunskih ww offova ostalo je nula... pozz i svako dobro...

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od biber Vidi post
    cestitke pobjednicima egoslapama i svim saveznicima! cestitao bih i protivnicima ali nemam na cemu osim par vrhunskih ww offova ostalo je nula... pozz i svako dobro...
    Čestitke protivnicima na osvojenom serveru i potrošenom brdu golda, posebne čestitke savezu nomadi i saveznicima na nikakvoj igri sa skoro ništa potrošeni golda.. Da trošimo golde kao ovi egoisti, vjerujem da bi bili do arta oni riješeni, ali ovakvo je igra bila zanimljiva.. Kod nas je pokazano znanje igre bez golda, a kod njih klasika, ništa ne znaju bez golda i MH.. Hvala na druženju... Dado, ti si Car

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

hvala svima na čestitkama, znamo da je većini to teško bilo napisati, ali što je tu je red je čestitat boljem..

pando lijep osvrt na server, rijetko se tako nesto vidi kod nas.. obično svi svoje tajne skrivaju ko zmija noge.. moram priznat da si mi dao motiva da natipkam nešto slično..
    još jednom čestitke na offovima koji su bili brutalni, na igri i društvu..

najveće čestitke i veliko hvala mojim EGOšlapama, našim saveznicima PiPu i kvakama, što su me istrpili još jedan server..
    ekipa nema vas evropa!!

a ti babajago što se tako hrabro, sa "mudima ko u vola", skrivaš iza forumskog nicka, znaš kako se kaže..
    ljubomorne duše...

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Dado, ti si Car
    Sapo, pa kaj ne vidis da je ipak rekao tko je...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Čestitke protivnicima na osvojenom serveru i potrošenom brdu golda, posebne čestitke savezu nomadi i saveznicima na nikakvoj igri sa skoro ništa potrošeni golda..
    Isprike su zlata vrijedne. I to isprike zbog golda kojeg ste isto potrošili kao i mi ako čak ne i više.. rezultat toga su iznadprosječno naklikani offovi koji su tako loše iskorišteni. svaki deffer iz egošlapa bi bolje složio akciju i najbolje što je moguće iskoristio te offove...što se tiče golda smijali ste se krejasu i zadirkivali ga u prvom dijelu servera, a tko je završio kao prvi poper? Krejas je na kraju naklikao 700 k preta ..

Čestitke mojim Egošlapama na trudu , volji i zalaganju cijeli ovaj server.Najbolja ste ekipa kojoj nije ništa teško odraditi..
    Zahvala i čestitke PiP-u i Kvakama koji su se odlično uklopili u zajednički tim s nama i donijeli velik doprinos ovoj pobjedi..
    Čestitke protivnicima na fer i korektnoj igri osim nekolicini nebitnih provokatora.Provokatora koji drugo ništa niti ne znaju a ponajmanje o igri.

pozdrav svima koji su igrali ovaj server

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post
    Sapo, pa kaj ne vidis da je ipak rekao tko je...
    Ajde okani me se može?
    Kaj te tako jako žuljam da me podhebavaš i kad sam otišao sa servera i foruma prije dva tjedna???
    Znam da si opsjednut samnom,ali postoji i nešto drugo u životu,uživaj život je lijep....

Lp
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja