Stranica 184 od 186 PrvaPrva ... 84134174182183184185186 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,831 do 1,840 od 1856

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bla1 Vidi post
    ti si piksel isto kao i oni
    Uvjek bio pixel i kmet ali na pobjednickoj strani
    S time se posebno ponosim
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    slažem se,previše se kalkuliralo i čekalo...
    Ali i ovako se tresla stolica egićima koji su bili hiljadu posto uvjereni da im nemremo niš

Malo mi je žao kaj me nisu poslušali pa poslali one manje offove na planove,taman je 24 sata razlika i da su šlape micale plan mi bi sad bili ispred,ali nema veze

idem sa guštom u penziju
    bili smo uvjereni i niste nam mogli nista,nijednog trenutka nam se nije tresla stolica
    sam sebi uskaces u usta bili smo sigurni tisucu posto da nam nemozete nista pa posli toga smo se tresli
    takav plan je bija od pocetka ne napadat nas pa je tesko bilo prominit sklop

a svak oteze jos jedan dan da napravi 1k pjesaka u offu vise ne racunajuc da mi za to vrime 100k deffa vise radimo najmanje
    Uređeno od strane Ebony (10.06.17 um 16:14 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Jedina nasa greska u svemu tome, je to da su mali ofovi kasnili na vase ww ofove, samo to. Bez funky i evilwhu, da je proslo vi nebi na nasem glavnom rusili nista, i to je bilo to. Da ste ih defali bila bi koja milja manje u WW pa bi tamo vise rusili.
    Lose odabrano vrijeme za napad. A i na 50. 60. levelu bi tu bilo bar 10-13m defa, tako da ove 2,3m sto ste digli u medjuvremnu ni tamo ni vamo.
    Def nismo zabijali jer nam nije bas tolko stalo da dobijemo server. Postoje ofovi za to, ako nisu dosta onda je red i da izgubimo.
    nije vasa greska nego nase planiranje...ocekivali smo napade na offere a da ne bi razvlacili deff,cim smo primjetili napade na njih poslani su da sidaju prije nego dodju vasi offovi na mete
    mislim da vam je puuno stalo da dobijete server inace se ne bi mucili oni offeri da naprave onakve offove
    ako vam nije stalo onda ste ih bezveze maltretirali

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Ebony Vidi post
    nije vasa greska nego nase planiranje...ocekivali smo napade na offere a da ne bi razvlacili deff,cim smo primjetili napade na njih poslani su da sidaju prije nego dodju vasi offovi na mete
    mislim da vam je puuno stalo da dobijete server inace se ne bi mucili oni offeri da naprave onakve offove
    ako vam nije stalo onda ste ih bezveze maltretirali
    Ti ofovi su bili kuci i spremni za slanje, tako da... Kad mi krenemo vec je kasno i nestignete ih pokenit da su bili na garazi ko i inace.
    Da nisu bili kuci, kada se kretalo nebi imali izbora nego ih branit. Mislim da se poklopilo lose za nas i to je to. Mogli jeste ocekivat, al da niste bili sigurni da krecemo ofer bi hranio 2 tjedna minus po pola milje kuci, u cekanju. A hranio je tamn kolko treba, 2 dana.
    Rekao bi vise da je predvidivost onog ko je slago nasu akciju u pitanju, malo vise nego sreca, tako da ko sto rekoh to je jedina greska. I fetis na rihtanje napada u 10.
    Uređeno od strane Aham (10.06.17 um 20:29 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Ti ofovi su bili kuci i spremni za slanje, tako da... Kad mi krenemo vec je kasno i nestignete ih pokenit da su bili na garazi ko i inace.
    Da nisu bili kuci, kada se kretalo nebi imali izbora nego ih branit. Mislim da se poklopilo lose za nas i to je to. Mogli jeste ocekivat, al da niste bili sigurni da krecemo ofer bi hranio 2 tjedna minus po pola milje kuci, u cekanju. A hranio je tamn kolko treba, 2 dana.
    Rekao bi vise da je predvidivost onog ko je slago nasu akciju u pitanju, malo vise nego sreca, tako da ko sto rekoh to je jedina greska. I fetis na rihtanje napada u 10.

Offovi su bili povuceni kad samo bili na 90om lvlu u pretpostavci da cete napasti na 95om lvlu sto se i dogodilo. Ne bi vam pomoglo da ste i prije 10 ujutro slali, stigli bi mi reagirati i ranije offove poslati posto su vasi 10-15h duze putovali

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Offovi su bili povuceni kad samo bili na 90om lvlu u pretpostavci da cete napasti na 95om lvlu sto se i dogodilo. Ne bi vam pomoglo da ste i prije 10 ujutro slali, stigli bi mi reagirati i ranije offove poslati posto su vasi 10-15h duze putovali
    Pametno odigrano, u svakom slucaju. Po mom misljenju to je poprilicno okrenilo u vasu korist. Ovo rusit malo ranije ili kasnije, zbog defa u cudu neigra puno. Zbog male potorsnje hrana vam nije problem, pa se moglo.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

čujem da je danas neka cuga i da su svi pozvani i zahvaljujem na pozivu ali nemogu da dođem ali zato za ekipu koja bude došla neka joj bude ovako na odlasku,jedna prigodna: https://www.youtube.com/watch?v=Pwsi80RC1hs uživajte i lijepo se provedite.....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

još nije gotovo

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Svarog Vidi post
    još nije gotovo
    slazem se, dok se ne klikne 100 sve je moguce

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Jel lovi netko miska ko najboljeg napadaca? Ja rado napravim izvidnike i stavim ih u oazu za onog ko se odluci na taj pothvat

Pravila postanja