Stranica 183 od 186 PrvaPrva ... 83133173181182183184185 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,821 do 1,830 od 1860

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od mladen3x Vidi post
    a jesam lijepo navrijeme rekao da lvl 70,max 80 vrijeme za napad...kasnije,da čekate da se deff preseli iz zeca i nadoda još deffa,trebalo odmah ići u prvom valu...ali ne,izračun je tu,čudo pada na nulu,bla,bla,bla....hahahahah...lijepi offovi ali totalno beskorisni...očito cilj izbaciti mega off a ne pobijediti.....trud igrača veliki,trud stratega i vođa nula....čestitke Egošlapama....
    hvala i dobro si reka...ali triba je neko znat i poslusat...
    svako znanje se placa

calko ma defferi su nam banane ali imaju potencijala

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

Citat Citat od geronimo Vidi post
    Iskrene čestitke i od mene...zaslužili ste pobjediti. U WW fazi ste nas nadmudrili. Ja bih htio, da smo ranije krenuli ali šta bilo bilo

boki (Neznani100)
    nekako si sve mislim da ste sami sebe nadmudrili....

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mladen3x Vidi post
    nekako si sve mislim da ste sami sebe nadmudrili....
    slažem se,previše se kalkuliralo i čekalo...
    Ali i ovako se tresla stolica egićima koji su bili hiljadu posto uvjereni da im nemremo niš

Malo mi je žao kaj me nisu poslušali pa poslali one manje offove na planove,taman je 24 sata razlika i da su šlape micale plan mi bi sad bili ispred,ali nema veze

idem sa guštom u penziju
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Elisa Day's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    idem sa guštom u penziju
    Ajde Dado, nakon svakog servera imas crne misli o odlasku pa se vracas opet i ponovno..
    Jednom ce i tvoja ekipa pobjediti..mozda na slijedecem S1 imate prilike revansirati im se..

Nego, gdje su nestali nocasnji hvalospjevi? Bilo je divno za citati..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Dakle ovako,

prvo Dado, sretno ti bilo u penziji i zahvaljujem ti kaj ćeš nas poštedjeti svojih manipulacija po forumu (to što si radio ekipi sa kojom si igrao je njihov problem).
    Kao i obično, stvorio si famu o ego-šlapama-pipu i ekipi i nije ti uspjelo sve to dovesti na tvoju razinu ali što je je, svaka čast na trudu. Nažalost, većima te dobro zna sa ovih stranica i ne doživljava te kako bi ti htio. Kako si započeo temu i hajku na forumu tako si i završio (zasluženo), a ujedno si za sobom povukao i veći dio ekipe sa kojom si igrao. Koliko se god pojedinci iz naših saveza trudili, nisu uspjeli doseći tvoju razinu no ako ništa barem si podigao svoj EGO znajući da si glavna tema servera za ismijavanje.
    Nadam se da je ovo tvoj zadnji server i zadnje druženje sa ekipom koja za razliku od tebe zna ju igrati i zna uživati u njoj.
    Sretno ti bilo u RL i nikad se ne vratio ovdje.

Neznani&ekipa (osim Dade), svaka čast na ofovima, trudu i druženju uz igru i na fešti (nadam se da se budemo još profeštali skoro). Da ste igrali sami bez, hehem, takozvanih pixela, vjerovatno bi bilo i zanimljivije.... ovako smo svi tu gdje jesmo. Nadam se nekom drugom serveru ali bez vječitog povratnika i luzera.

Ego, šlape, pip & co. gušt je igrati u takvoj ekipi prepunoj dobrih pojedinaca koji se mogu tako dobro upotpuniti i složiti. Do sada nisam imao prilike igrati sa boljom ekipom niti imati tako dobrog lidera (Šapo - moj naklon do poda na svemu). Hvala svima na ugodnom i zabavnom druženju, a pogotovo dualki koja je morala istrpjeti presing i moje egzibicije.

Lp svima i do skorog .... druženja
    Thun

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    slažem se,previše se kalkuliralo i čekalo...
    Ali i ovako se tresla stolica egićima koji su bili hiljadu posto uvjereni da im nemremo niš

Malo mi je žao kaj me nisu poslušali pa poslali one manje offove na planove,taman je 24 sata razlika i da su šlape micale plan mi bi sad bili ispred,ali nema veze

idem sa guštom u penziju
    da ste slali manje offove na plnove ne bi rusio ww toliko..tak da ti dode na isto

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Elisa Day Vidi post
    Ajde Dado, nakon svakog servera imas crne misli o odlasku pa se vracas opet i ponovno..
    Jednom ce i tvoja ekipa pobjediti..mozda na slijedecem S1 imate prilike revansirati im se..

Nego, gdje su nestali nocasnji hvalospjevi? Bilo je divno za citati..
    http://prntscr.com/fi4zx3

Steta jelda xD . I ta krema svasta prima zadnjih dana. 100. jos nije kliknut, no to je mislim to vise manje.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Dragi moji Pixeli .....
    Mali da se osvrnem na Vas i da shvatite zašto ste Pixeli .
    Tijek servera neću komentirati nego se samo osvrnuti na WW fazu .
    Osim što ste napravili 4 WW-a i tjerali nas da sve katamo i trošimo ofove s kojima smo bili limitirani sve ostalo ste uspjeli zeznuti .
    Ne znam gdje je bila pamet stratezima da čekaju lv 94 pa da krene prav runda katanja ?
    To se zove totalno sam podcijenio protivniki i ne shvaćam da s druge strane je savez koji realno je kompaktan , u kojem Šapa drži deff i zna se da bičem sve naganja + okupljena dovoljna količina "luđaka" koji igraju i goldaju . Znači mogao si očekivati da ćeš lupiti u puno deff-a . Mali ofovi koji su sada na kraju potrošeni trebali su izlaziti van daaaaavno prije .
    Nadalje nije mi jasno o čemu se razmišljalo kada se vidjelo da ide naše zadnje katanje???? Tko god prati znao je da idu zadnji ofovi i da ispucavamo sve što imamo , a Vi što ste napravili ?????
    Igarate skupa koliko god tvrdili da niste i cilj je bio pobijediti EGO šlape niste zabili sav deff na jedno mjesto . ČEMU I ZAŠTO ???
    Da je sve bilo u jednom , a ostali sića nebi Vas toliko rušili nego ste kao pravi mali PIXELI držali se svoga i mislili kako da upravo Vaš WW bude prvi . Mi bi svakako morali katati sve što jesmo samo na glavnom bi bila šteta definitivno manja .
    Ali ajde još i to nekako bi prošlo ali onda kada vidiš da tvoje katanje nije završilo kako treba čekaš danima za novu rund .
    PA TKO JE TU LUD ????? S druge strane su ti golderi i ljudi koji znaju i ti čekaš . Vrlo lako se izračuna koliko dnevno acc baca deff-a vani i naravski uVašem čekanju mi vratili izgubljeni deff i još ga uspjeli pojačati .
    Ljudi moji server koji ste realno trebali pobijediti sa svojim odlukama uspjeli ste izgubiti .
    Prema tome naziv PIXELI opravdan je , a crem de la crem je opravdao svoje .
    Upsjeli izvuči max od ofova i deff odradio svoje .
    Ništa sada u ljetnu školu i učiti malo taktiku traviana

P.S. jako ljepi ofovi u zadnjem katanju i posebo lajkam teuta sa 42 k i kusur ramova . Stari ako te ikada vidim imaš pivu jer totalni respect za to .

Pozdrav PIXELI od malog kmeta
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Dragi moji Pixeli .....
    Mali da se osvrnem na Vas i da shvatite zašto ste Pixeli .
    Tijek servera neću komentirati nego se samo osvrnuti na WW fazu .
    Osim što ste napravili 4 WW-a i tjerali nas da sve katamo i trošimo ofove s kojima smo bili limitirani sve ostalo ste uspjeli zeznuti .
    Ne znam gdje je bila pamet stratezima da čekaju lv 94 pa da krene prav runda katanja ?
    To se zove totalno sam podcijenio protivniki i ne shvaćam da s druge strane je savez koji realno je kompaktan , u kojem Šapa drži deff i zna se da bičem sve naganja + okupljena dovoljna količina "luđaka" koji igraju i goldaju . Znači mogao si očekivati da ćeš lupiti u puno deff-a . Mali ofovi koji su sada na kraju potrošeni trebali su izlaziti van daaaaavno prije .
    Nadalje nije mi jasno o čemu se razmišljalo kada se vidjelo da ide naše zadnje katanje???? Tko god prati znao je da idu zadnji ofovi i da ispucavamo sve što imamo , a Vi što ste napravili ?????
    Igarate skupa koliko god tvrdili da niste i cilj je bio pobijediti EGO šlape niste zabili sav deff na jedno mjesto . ČEMU I ZAŠTO ???
    Da je sve bilo u jednom , a ostali sića nebi Vas toliko rušili nego ste kao pravi mali PIXELI držali se svoga i mislili kako da upravo Vaš WW bude prvi . Mi bi svakako morali katati sve što jesmo samo na glavnom bi bila šteta definitivno manja .
    Ali ajde još i to nekako bi prošlo ali onda kada vidiš da tvoje katanje nije završilo kako treba čekaš danima za novu rund .
    PA TKO JE TU LUD ????? S druge strane su ti golderi i ljudi koji znaju i ti čekaš . Vrlo lako se izračuna koliko dnevno acc baca deff-a vani i naravski uVašem čekanju mi vratili izgubljeni deff i još ga uspjeli pojačati .
    Ljudi moji server koji ste realno trebali pobijediti sa svojim odlukama uspjeli ste izgubiti .
    Prema tome naziv PIXELI opravdan je , a crem de la crem je opravdao svoje .
    Upsjeli izvuči max od ofova i deff odradio svoje .
    Ništa sada u ljetnu školu i učiti malo taktiku traviana

P.S. jako ljepi ofovi u zadnjem katanju i posebo lajkam teuta sa 42 k i kusur ramova . Stari ako te ikada vidim imaš pivu jer totalni respect za to .

Pozdrav PIXELI od malog kmeta
    Jedina nasa greska u svemu tome, je to da su mali ofovi kasnili na vase ww ofove, samo to. Bez funky i evilwhu, da je proslo vi nebi na nasem glavnom rusili nista, i to je bilo to. Da ste ih defali bila bi koja milja manje u WW pa bi tamo vise rusili.
    Lose odabrano vrijeme za napad. A i na 50. 60. levelu bi tu bilo bar 10-13m defa, tako da ove 2,3m sto ste digli u medjuvremnu ni tamo ni vamo.
    Def nismo zabijali jer nam nije bas tolko stalo da dobijemo server. Postoje ofovi za to, ako nisu dosta onda je red i da izgubimo.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    a
    ti si piksel isto kao i oni

Pravila postanja