Stranica 181 od 186 PrvaPrva ... 81131171179180181182183 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,801 do 1,810 od 1860

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Rekoh već ako izgubimo možemo se sramiti
    Ha-ha

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

saznao sam danas kakav je plan,egošlape bolje da prestanu sa gradnjom jer im se sprema debakl
    Ha-ha

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

Gdje si dadek?
    Oplakujes?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Čestitke protivničkoj koaliciji na pobjedi.

Mi možemo biti ponosni jer smo ostali samo dva levela ispred te megaultrahebene koalicije.

Grac molio bih te da moje ime više ne spominješ,znam da si opsjednut samnom,da si toliku pažnju usmjerio na igru,a ne na forum ne bi njuberski izgubio impove u oazi,samim time si pokazao i dokazao da si nula od igrača..
    U ovoj verziji nije problem naklikat vojsku uz gold,sitnice pokazuju kakav je ko igrač.

Kad se vratim s puta ideš na block zajedno sa atilom i ovim vašim pizdekima koji otvaraju lažne profile..

Bila mi je velika čast igrati u NOMADIma i ne bih mijenjao za sto šlapica i egića...

Od mene je ovo do viđenja, vjerojatno zbogom ali MDA se vratim ako bude neki novi update pa me zaintrigira..

Pozdrav kolegama iz Slovenije s vama bi uvijek klikao,prava ste ekipa

LP svima
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Mi možemo biti ponosni jer smo ostali samo dva levela ispred te megaultrahebene koalicije.

Grac molio bih te da moje ime više ne spominješ,znam da si opsjednut samnom,da si toliku pažnju usmjerio na igru,a ne na forum ne bi njuberski izgubio impove u oazi,samim time si pokazao i dokazao da si nula od igrača..
    U ovoj verziji nije problem naklikat vojsku uz gold,sitnice pokazuju kakav je ko igrač.

Kad se vratim s puta ideš na block zajedno sa atilom i ovim vašim pizdekima koji otvaraju lažne profile..

Bila mi je velika čast igrati u NOMADIma i ne bih mijenjao za sto šlapica i egića...

Od mene je ovo do viđenja, vjerojatno zbogom ali MDA se vratim ako bude neki novi update pa me zaintrigira..

Pozdrav kolegama iz Slovenije s vama bi uvijek klikao,prava ste ekipa

LP svima
    haha gnome ne laskaj si.. tako je u mišju rupu i čkomi najpametnije ti je..

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

Alooo
    pa zašto si takva spodoba kakva jesi??

Pa vi ste mega ultrahebena koalicija
    Vi ste stvorili tu koaliciju od 2x više igrača da nam se možete suprostaviti

Član foruma
    Registriran
    Jun 2017

Uobičajeno

E bome niste ispred, nego iza

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Pozdrav ekipi,

aj se malo jedni i drugi spustite na zemlju i prekinite s vrijedjanjima, malo je jadno za citati, a bojim se jos jadnije sudjelovati.

Cestitke pobjednicima, ovo je velika pobjeda pa tko god sta rekao protiv, nema sta bi bilo kad bi bilo, to je vec u proslosti, sadasnjost i cist obraz je lijepa cestitka bez dodataka.

Jos jednom cestitam u svoje i ime NAVa na pobjedi.

Crnobog

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    Pozdrav ekipi,

aj se malo jedni i drugi spustite na zemlju i prekinite s vrijedjanjima, malo je jadno za citati, a bojim se jos jadnije sudjelovati.

Cestitke pobjednicima, ovo je velika pobjeda pa tko god sta rekao protiv, nema sta bi bilo kad bi bilo, to je vec u proslosti, sadasnjost i cist obraz je lijepa cestitka bez dodataka.

Crnobog
    Ajd i jedan post da je kako treba...

Banned
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    Pozdrav ekipi,

Crnobog
    hvala

Pravila postanja