Stranica 174 od 186 PrvaPrva ... 74124164172173174175176184 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,731 do 1,740 od 1856

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Ebony Vidi post
    da nastavimo:
    nikad nisi napravija nista u igri vridno spomena...nikad nisi ima neki off...nikad nisi ima neki acc pa u stvari nikad nisi ni igra osim dualli ti ili sitteri ako bi napravili acc i vojsku...
    nikad nisi bija ni u off timu ili deff timu ko organizator ili igra ikakvu ulogu u igri...
    ali si posjetija skoro svaki forum pa igra ili ne na serveru...jesi i popljuva sve bivse saveze koji te nisu htjeli vise u svojim redovima...
    ali bi nasa nove saveze koji te nisu jos upoznali ali bi te nagovarali da dodjes i uspili nagovorit
    svasta ti nisi u igri ali puno jesi u prici i na forumu
    imaš pravo,ja sam piksel,a vi ste svi extra uber gračine
    Svako ko je igrao samnom zna kakav sam igrač i da dajem sve za savez...
    istina jedan ww off sam napravio i to zahvaljujući najviše dualu i siterima jer jednostavno meni ova ogrica odavno NIJE na prvom mjestu u životu i nikad nisam patio na to da ću biti extra faca sa ww offom
    Jedan server sam patio na pop pa kad sam potrošio 25000 golda da bi uzeo prvo mjesto po popu sam sebi sam se smijao kolika sam bio budala,ali imalo se i moglo se....
    svako ko ima obraza to će priznati,a većini vas ne odgovara kaj nemam dlake na jeziku i kaj s ene uvlačim već pišem sve kak i je....
    popljuvao sam one koji su zaslužili,nikad nisam pljiuvao po najvećim savezima u kojima sam i ja igrao HEG,HOS,LZN,PC..a to su sad i NOMADI za razliku od vas pravi savez i pravi igrači te ljudi
    to su bili savezi i igrači....
    uostalom vrlo skoro prestaje moja travian karijera pa samim time i forum karijera i onda možete i dalje živjeti u svom imaginarnom svijetu gdje cvatu ljubičice,a serete iza leđa jedan po drugome di stignete i kad stignete

atila niš ti ne mečeš,nemaš ti kaj metat
    jedino kaj imaš seljačko ponašanje u rangu djeteta sa poteškoćama u razvoju

adio,ovo je moj zadnji post do katanja vašeg ww kad ću ili vam čestitati na osvojenom nezasluženom serveru ili ću se poštenski ismijat iz vas

a sad se dalje busajte u prsa
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Banned
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

tip ničim izazvan ti prijeti klanjem i pištoljem naravno preko skypa, jer sam se zamisli usudio razjebat njegov bo popis.
    adresu sam im napisao više puta nego se on oprao u toploj vodi, i sad mi se ti tu neki k. glupiraš, daj odi se umi i na spavanje
    pa šta ne dođete kad ste tolike mudonje?
    već me susjedi zajebavaju da kad će to besplatno pranje automobila, a ima ih na parkingu
    a ovog nema ko ni uzbune...

tak da dadek odfakofiraj s tim moralnim predavanjima, o posljedicama se treba razmišljat na vrijeme...

Banned
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post

pitaj si ženu, nije se dama bunila..
    nemamo svi problema s križaljkama kao ti. Kad ti piše Italija, i imaš jedno polje, onda tu upišeš I

ovo je postalo zarazno sa zadnjim postovima, ni to ne znaš odradit kak spada, koji ti je to zadnji post?? 859?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Ove Dadine priče su toliko uvjerljive da je krajnje vrijeme da ga netko predloži za Pulitzera. Hebe ga malo pravopis i gramatika...ali ok, opće raspoloženje u narodu je takvo da ne odstupa od prosjeka.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

ili vam čestitati na osvojenom nezasluženom serveru ili ću se poštenski ismijat iz vas
    Dadiču, ti češ čestitat "na osvojenom nezasluženom serveru"....

Šta, ima ta opcija????

Pa dal je to moguče, kad si video plan i uobšte nema te mogučnosti.... Taj pakleni plan......

Inače od starih HEGovaca nisam baš čuo nekih lipih riči.... Pitala me Maks i Gorana - pa ko je to Dado..... ????

Alte Schule igrači te baš neznaju, žao mi....
    Uređeno od strane Bezplatni saveti (07.06.17 um 23:58 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

imaš pravo,ja sam piksel,a vi ste svi extra uber gračine
    Svako ko je igrao samnom zna kakav sam igrač i da dajem sve za savez...
    istina jedan ww off sam napravio i to zahvaljujući najviše dualu i siterima jer jednostavno meni ova ogrica odavno NIJE na prvom mjestu u životu i nikad nisam patio na to da ću biti extra faca sa ww offom
    Jedan server sam patio na pop pa kad sam potrošio 25000 golda da bi uzeo prvo mjesto po popu sam sebi sam se smijao kolika sam bio budala,ali imalo se i moglo se....
    svako ko ima obraza to će priznati,a većini vas ne odgovara kaj nemam dlake na jeziku i kaj s ene uvlačim već pišem sve kak i je....
    popljuvao sam one koji su zaslužili,nikad nisam pljiuvao po najvećim savezima u kojima sam i ja igrao HEG,HOS,LZN,PC..a to su sad i NOMADI za razliku od vas pravi savez i pravi igrači te ljudi
    to su bili savezi i igrači....
    uostalom vrlo skoro prestaje moja travian karijera pa samim time i forum karijera i onda možete i dalje živjeti u svom imaginarnom svijetu gdje cvatu ljubičice,a serete iza leđa jedan po drugome di stignete i kad stignete

adio,ovo je moj zadnji post do katanja vašeg ww kad ću ili vam čestitati na osvojenom nezasluženom serveru ili ću se poštenski ismijat iz vas

a sad se dalje busajte u prsa
    odavno prestaje tvoja travian karijera...koliko se to puta culo
    u HEG nisi nikad bija nego u priljepku HEG-a ali tada se nije culo za tebe ko ni posli u igrici
    pa vise od pola LZN je otislo i raspa se zbog tvojih lazi i budalesanja kad si ih odveja s PC i podrzava matta...
    PC nisi pljuva? pa onda se ti ne sicas svojih postova
    u stvari da nije foruma na koji si instaliran da stitis podlace iz saveza di igras i di si stavljen iz razloga jer mozes najvise trolat ne bi se ni culo za tebe bez obzira koliko dugo igras...
    ali posli se PC-u obilo o glavu tvoje trolanje pa su te se rijesili onda si protiv PC prica

P.S. nisam vidija taj server di si ti bija prvi po popu niti cuja za njega ali mora bit da je bija jedan od jacih ili si ima dualla koji je radija na accu...po vojsci ni aktivnosti ni nekih extra offova ali to je sve zavisilo od dualla ili sittera kako rece
    Uređeno od strane Ebony (08.06.17 um 00:03 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

pet sij 09, 2009 4:35 pm
    evo da ne pisem svakom djedu i baki posebno, najvjerojatnije to ionako svi znate, ali da malo i u vijcnicu koju temu bacimo.

jucer sam malo sa svojim susjedom dado_zg pricao, naravno cestita nam svima na super akciji kao prvo i ispricava se radi sranja sta neki njegovi HEGovci pisu na forumu pa i prasac, a poslije smo ja i on malo pricali onak sastrane.
    Kolko sam vidio to s epise i na javnom forumu dosta...uglavnom, u HEGu su u k... blago receno, Very Happy

sada ocekuju da se mi ostali savezi pokoljemo, dado je rekao sam da nemaju u planu napadati i rusiti druge WW za nas, vec da cemo morati sami rusti ukoliko zelimo pobijediti....i konstantno pokusava nas na 2P okrenuti Very Happy

Kolko sam jucer sa bobiem pricao, izgleda da su ipak ljudi iz svih saveza osim HEGa dovoljno pametni i do takvih gluposti nece doci, vec ako sve bude kako spada, ici cemo u jos jedan napad na HEG.

Krenuli su graditi prasca, burnea i ozirisa opet, cemu ozirisa ne znam ali neka im je.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Kako to cudo od PTSP raste sa jednim planom. Hahaha, onda se jos neki grbave da nisu skupa .

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    Kako to cudo od PTSP raste sa jednim planom. Hahaha, onda se jos neki grbave da nisu skupa .
    a mislim da je lakse pisat gluposti nego otic na planove pa vidit nase jesu li isli negdi
    ili si stvarno takav igrac da ti to nije palo na pamet ili nemas riznice
    pohvalno u oba slucaja

Banned
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Aham Vidi post
    aha, ja i spolna boleština iz ptsp smo najbolji frendači...sad bar imate o čemu kmečat da se tako izrazim

Pravila postanja