Stranica 172 od 186 PrvaPrva ... 72122162170171172173174182 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,711 do 1,720 od 1860

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Evo bez obzira na sve, ja se javno ispričavam svim igračicama i igračima hr1 servera. Nije bilo primjereno od mene da vrijeđam neke od njih, pa evo ponovo se ispričavam. Neću ulaziti u raspravu tko je prvi počeo, ja nisam, ali evo prvi se javno ispričavam i krivo mi je što sam bio u nekim izjavama jako neprimjeren. Nadam se da će mi oni koji su se našli uvrijeđeni i oprostiti.. Ipak je ovo igra..Tko pobijedi, pobijediti će zasluženo, ali u svakom slučaju bez obzira tko pobijedi svi su odigrali u svojim rl i financijskim mogučnostima.. Tako da tko god da pobjedi, za mene su svi pobjednici... Mislim da je ovo moj zadnji post, pa se ovom prilikom i pozdravljam sa ekipom koja 24 sata dežura na forumu.. LP..

Banned
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Evo bez obzira na sve, ja se javno ispričavam svim igračicama i igračima hr1 servera. Nije bilo primjereno od mene da vrijeđam neke od njih, pa evo ponovo se ispričavam. Neću ulaziti u raspravu tko je prvi počeo, ja nisam, ali evo prvi se javno ispričavam i krivo mi je što sam bio u nekim izjavama jako neprimjeren. Nadam se da će mi oni koji su se našli uvrijeđeni i oprostiti.. Ipak je ovo igra..Tko pobijedi, pobijediti će zasluženo, ali u svakom slučaju bez obzira tko pobijedi svi su odigrali u svojim rl i financijskim mogučnostima.. Tako da tko god da pobjedi, za mene su svi pobjednici... Mislim da je ovo moj zadnji post, pa se ovom prilikom i pozdravljam sa ekipom koja 24 sata dežura na forumu.. LP..
    ma samo ti nastavi, najgore šta će ti se desit da ti se vrati bar deseterostruko s moje strane
    ja ti se popikim na ispriku

l p i živio ti nama 100 godina

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od frigidna muflonka Vidi post
    ma samo ti nastavi, najgore šta će ti se desit da ti se vrati bar deseterostruko s moje strane
    ja ti se popikim na ispriku

l p i živio ti nama 100 godina
    Hvala, ne želim komentirati tvoj post, jer nije primjeren, ali u svakom slučaju isprike i tebi..

Banned
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Citat Citat od babajaga Vidi post
    Hvala, ne želim komentirati tvoj post, jer nije primjeren, ali u svakom slučaju isprike i tebi..
    dobro jutro, i bolje da si bez komentara, pametniji si
    pouriniram ti se na ispriku još jedanput

p.s. masai vrati mi hranuuuuuuuuuuuuuuu
    vama više ne treba
    Uređeno od strane frigidna muflonka (07.06.17 um 08:41 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Ako stavimo rivalstva i sva prcanja na stranu.. odigrali smo jako zabavan i dobar server.
    Iskreno želim čestitati EgoŠlapama na pobjedi (barem za sad tako izgleda).

Ljep pozdrav, anonimni igrač

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Elsa Vidi post
    Ako stavimo rivalstva i sva prcanja na stranu.. odigrali smo jako zabavan i dobar server.
    Iskreno želim čestitati EgoŠlapama na pobjedi (barem za sad tako izgleda).

Ljep pozdrav, anonimni igrač
    hvala hvala
    čekamo još i pixele da se pridruže čestitkama

Član foruma
    Registriran
    May 2017

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    hvala hvala
    Naj dragi Slovenci do zmage, smo bili vedno najboljši. Ego in copate ste izgubili strežnik .. Pozdravi vas mi

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Elsa Vidi post
    odigrali smo jako zabavan i dobar server.
    Elsa duso, da ti nisi pobrkala forum? Ovo je Veleposlanstvo Traviana - Svijet 1 -> Trenutno stanje na serveru 1

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Nisam nisam. Meni je bio jako zabavan server

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    hvala hvala
    čestitat ću tvojoj koaliciji kad dignu ww na 100,a to je još upitno hoče dići.

tebi ne,jer farmama koje gube off u oazama ne čestitam već se samo sprdam iz njih
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Pravila postanja