Stranica 136 od 187 PrvaPrva ... 3686126134135136137138146186 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,351 do 1,360 od 1861

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma geronimo's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Koliki off? Podjeli šta znaš

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bezplatni saveti Vidi post
    Nemoj da se praviš glupiji....

Ak si piksel, kak kažeš, to ti ipak ne daje prava, da igraš protiv pravila....

Il možda misliš, da si ti sam Isus i možeš radit što god poželiš? Inače, prema pravilima, samo opravilno sposobni smiju igrat ovu igru.
    Koristio sam samo jednom bot u Travian karijeri i to za zidanje jer su nas stalno rušili
    Upališ bot preko noći na multiću i sva sela se vrate iz crop killa,asovci mislili da igra neki profi player na tom acc a Boom i ja se smijali eh ta vremena LZN nikad ljepše nije bilo

Na ovoj verziji ne razumijem čemu služi uopće bot kad imaš sve u igrici?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Već godinama se zna kakve su kazne za korištenje skripti i botova i stvarno ne razumijem ljude koji to rade. Još ajde i ok u početku igre kad nemaš niti vojske, niti sela, pa ak i popiješ ban, nije neka šteta. Al kockat se na kraju igre s tim, pred WW fazu i još imat onoliki off, e to stvarno ne kužim.
    Kazna je kolko mh kaze da je. Mislim da to neide po nekom pravilniku. Jer sam se nagledo razlicitih kazni za isti prekrsaj kroz servere. Nekom pop ode, nekom vojska, nekom opomena. Tako da kako gazda kaze.
    A i varanje je dio igre, i to treba znat.

edit:
    I mene bas zanima koliki of, podjeli sta znas.
    Uređeno od strane Aham (25.05.17 um 19:35 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Feb 2017

Uobičajeno

Znas ti dobro koliki je bio

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Pukyzg Vidi post
    Znas ti dobro koliki je bio
    Svejedno me zanima

edit: Cestitke dado na 2k postova
    Uređeno od strane Aham (25.05.17 um 19:53 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Oct 2016

Uobičajeno

Citat Citat od geronimo Vidi post
    Koliki off? Podjeli šta znaš
    daču ti ja sliku od offa.. al prvo moramo vidit dali če MH off ostavit il ne

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od Inzenjer Vidi post
    Već godinama se zna kakve su kazne za korištenje skripti i botova i stvarno ne razumijem ljude koji to rade. Još ajde i ok u početku igre kad nemaš niti vojske, niti sela, pa ak i popiješ ban, nije neka šteta. Al kockat se na kraju igre s tim, pred WW fazu i još imat onoliki off, e to stvarno ne kužim.
    stvar je jasna, spodoba od igraca koristi botove, jer bi bez tog bio niži od ranga noobine, negdje dadekov rang

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Koristio sam samo jednom bot u Travian karijeri i to za zidanje jer su nas stalno rušili
    Upališ bot preko noći na multiću i sva sela se vrate iz crop killa,asovci mislili da igra neki profi player na tom acc a Boom i ja se smijali eh ta vremena LZN nikad ljepše nije bilo

Pa Dadoooooooo..........

Moram priznat, da si me sad iznenadio. Ja sam ipak mislio, da si ti neki Pro, barem kako se promovišeš.... Al da otvoreno kažeš, varalica sam, to si ipak nisam mislio....

Bot, još i multići.....

Pa nisam se toga nadao....

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Hmmmm.....

Daj kaži mi "profesore", kak se u ovoj verziji gradi samo??? Očito sam ja malo žešća seljačina, pa nisam primjetio, da to ova verzija omogućava.....
    Sam ne vidim nikakve razlike oko tih stvari prema prijašnjoj....

Al kak sam pročitao tvoje riči, sam si ipak dao odgovor i tome.... Loše si aktivan, kak sam kažeš, jedva igraš, jer imaš posao, RL, familiju.....
    Evo ti odgovor čemu ti to triba i danas.....

Citat Citat od Aham Vidi post
    Kazna je kolko mh kaze da je. Mislim da to neide po nekom pravilniku. Jer sam se nagledo razlicitih kazni za isti prekrsaj kroz servere. Nekom pop ode, nekom vojska, nekom opomena. Tako da kako gazda kaze.
    A i varanje je dio igre, i to treba znat.
    Eeeee, još jedan profesore....

Nisu ti baš sasvim jasne neke stvari.... Misliš, kak kažeš, al to ti nije isto ko da znaš...Verovatno nemaš baš neku nadprosijećnu intelegenciju, pa zaboravljaš na koje uslove si ti pristao pre početka ovog servera.
    Priporućijem ti, da si jih svake kvatre opet pročitaš, jer pamčenje ti isto nije baš nadprosjećno...

http://agb.traviangames.com/terms-en.pdf
    http://www.travian.com.hr/index.php#spielregeln

Nisam primjetio, da je varanje "dio" ove igre.... Oćeš mi ti kazat di to piše????

A kad pričaš oko kazna....
    Ima Pravilnik za rad multihantera.... Zovu se: Multihunter travian manual. Prema tom pravilmiku kazne su sasvim jasne.

Citat Citat od Aham Vidi post
    Slape vidile odnio vrag salu, pa hakirale server.
    I kad vidim šta ti pričaš, jedino mogu reć, da si ti ta mafija....
    Uređeno od strane Bezplatni saveti (25.05.17 um 20:46 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    stvar je jasna, spodoba od igraca koristi botove, jer bi bez tog bio niži od ranga noobine, negdje dadekov rang
    Hahahhaahaha peče tebe Dado?
    A još više će kad Dado klikne 100ti level na jednom od ww čuda i kad to slikam ovdje
    Tvoja krema de la krema igra bez botova i bez multića k bez pass sharinga... Daj to pričaj maloj djeci
    @besplatni kak već multiću
    Nema igrača na Traviana ko barem jednom nije prekršio pravila na bilo koji način,imao sam jednom i multić i?
    Kao što velika većina igračina s kojima igraš i kojima se diviš
    Nekako mi tvoje baljezganje smrdi na ovog bananog
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

i kaj sad ak ste ostali bez jednog offa napravljenog van pravila,lvl 70 je tu,ajmo,složite akciju i krenite....veči lvl-i teže padaju,ne traje server do nove godine....

Pravila postanja