Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 74

Tema: Zašto je Travian toliko pao?

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Sad kad me RL ne stišće i kad imam vremena,onda niko ne igra.

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Tako ti to ide obicno
    A nije bas ni da me se ovo novo bljestavilo traviana dojmilo da jedva cekam krenut novi server
    Mislim da se ovaj T3.6 .com resetira na jesen pa bi mogao to zaigrat,ali to je sve jos pod velikim upitnikom.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Tek na jesen!?!?!?! Koliko sam čuo WW je na 50+ LVLu. Mislim da će biti tolika navala,jer svi po fejsu žele 3.6T. Mislim da neće čekat do jeseni.

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Speed je završio prije mjesec dana pa nema najave ni u tragovima za novi. Po meni par mjeseci će proći do novog T3.6 (a začudio bi se da ga uopće i restartaju)
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od FlameSpirit Vidi post
    Tek na jesen!?!?!?! Koliko sam čuo WW je na 50+ LVLu. Mislim da će biti tolika navala,jer svi po fejsu žele 3.6T. Mislim da neće čekat do jeseni.
    Nemam ti pojma nista tocno,ali sam cuo od par ovih koji ga trenutno igraju da nece ici reset odmah.Nisam siguran nemoj me hvatat za rijec samo sam cuo tako.Uglavnom kad god starta to je jedini mozda trenutno server koji me privlaci.

@Hik vjerujem da ce ga resetirat
    Drzat ce jedan Classic.Mislim moraju

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Secam se kada sam poceo igrati Travian prije dobih sad vec 7 godina sigurno i moram vam priznati da je bila puno zanimljivija nego sada.Priznajem,ako bi se skupila dobra ekipa to bi cak i ok bilo,ali ne igra mi se Travian sa 3 ozbiljna igraca u savezu,a ostali da se zajebavaju.Prosao sam sve,doslovno sve u ovoj igri.Od obicnog igraca do MH i stvar je u tome da se premalo toga radi da se igraci zadrze na serverima.

Ako imate volje da nas se skupi pa da odemo na neki server zajedno igrat,ne mora biti hrv.,ali imam vremena i igra mi se nesto.

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Wrong Vidi post
    Secam se kada sam poceo igrati Travian prije dobih sad vec 7 godina sigurno i moram vam priznati da je bila puno zanimljivija nego sada.Priznajem,ako bi se skupila dobra ekipa to bi cak i ok bilo,ali ne igra mi se Travian sa 3 ozbiljna igraca u savezu,a ostali da se zajebavaju.Prosao sam sve,doslovno sve u ovoj igri.Od obicnog igraca do MH i stvar je u tome da se premalo toga radi da se igraci zadrze na serverima.

Ako imate volje da nas se skupi pa da odemo na neki server zajedno igrat,ne mora biti hrv.,ali imam vremena i igra mi se nesto.
    Jos jedan u nasem metuzalem klubu
    Hik iskreno ovo bi trebalo sve pokupit i napravit nesto.
    Javilo mi se jos par old school igraca pa bi cak i mogli zaigrat nesto.

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Sjecam se svog prvog travian servera. Prvi speed na ba domeni i od tada igrica me ocarala. Imao sam par pauzi ali otprilike sam se uvijek vracao. Igrica je postala veoma cudna, svu silnu strategiju i dokazivanje ko je bolji je zamijenio gold. Hvatanje offova u gg-ovima, mnostvo igraca ali jednostavna grafika i jednostavna igra. Sada se sve vodi na to, ko ce dati vise novca Nijemcima u ruke. Heroji su postali kao Robocopi uz silne iteme.

Sve sam se nadao da ce biti nesto bolje i da ce pokusati da vrate travian na stare staze slave, ali najave za t5 verziju su unistile sve. Pogledajte sta su ucinili sa heroja i sve ce vam biti jasno Cak se spominju i osvajanja kraljevstava i slicno.

Nadalje, forum je postao "smece". Sjecam se kada sam bio moderator pod Flooshovim nadzorom i sjecam se posjeta od 500 registriranih korisnika na forumu. A sada, ako u toku dana se u jednoj temi objavi 10 postova, odmah su komentari da se spama. Jednostavno, sami kreatori su unistili travian
    Pričati će se jednom svašta boljima se teško prašta

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

http://img186.imageshack.us/img186/4470/skriptepd5.jpg a nema vise ni "postenih" synovca
    Uređeno od strane Haris (13.02.14 um 12:56 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Sjećam se Shadowa,je taj tip još uvijek živ? Igračina i pol.

Slične teme

1. Zašto toliko banova
    By mobidik in forum Greške u igri
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 02.12.13, 20:51
  2. zasto je travian krivo napravljen
    By pro player in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 02.11.10, 19:17
  3. Zasto TRAVIAN???
    By Shadowfax in forum Stara pitanja
    Odgovori: 15