Stranica 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 74

Tema: Zašto je Travian toliko pao?

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Danas se ne radi na kvaliteti proizvoda u ni jednom aspektu života, nego na masovnost, agresivan marketing i na vizualnu privlačnost. Kvantiteta je u današnje doba važnija od kvalitete
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma mgaby's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Danas se ne radi na kvaliteti proizvoda u ni jednom aspektu života, nego na masovnost, agresivan marketing i na vizualnu privlačnost. Kvantiteta je u današnje doba važnija od kvalitete
    http://forum.travian.com/showthread....=1#post1926773 ( ne da mi se kopirati tablicu)

Jako zanimljiva kvantiteta . Zaista mi nije jasno gdje TG vidi kvantitetu u tome, osim u broju servera. Ja sam osoba od brojki, a brojke su jad i bijeda i još su u konstantnom padu.

P.S. Koliko npr. Škoda trebaš prodati da bi zaradio isto kao da prodaješ jedan Ferrarri

P.S.S: Jel' te ideje dolaze od likova koji na blog stavljaju sliku dimenzija 3000x4000 od 3 MB? Sorry, ali kad to vidim, potpuno mi je jasno kakvi programeri rade tamo.
    Uređeno od strane mgaby (12.02.14 um 16:15 Uhr) Razlog: profesionalna deformacija

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Ako ima svaki server tako starta i svatko na početku uplati gold onda je logično da se ima puno servera, često se novi restarta i ubere se gold i idemo dalje. Po tome možda ima manje igrača na polovici i kraju servera nego prije i kvaliteta igre je puno slabija ali ne znači da je novaca u igri manje ili ukupan broj igrača da je manji.

Statistika ti je varljiva, svakako se da interpretirati
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Ako ima svaki server tako starta i svatko na početku uplati gold onda je logično da se ima puno servera, često se novi restarta i ubere se gold i idemo dalje. Po tome možda ima manje igrača na polovici i kraju servera nego prije i kvaliteta igre je puno slabija ali ne znači da je novaca u igri manje ili ukupan broj igrača da je manji.

Statistika ti je varljiva, svakako se da interpretirati
    Iskreno mi je drago da je nakon dugo vremena na ovom forumu pokrenuta ovakva jedna rasprava.
    Po meni nije problem niti u verzijama,niti u icemu,vec u broju servera koji se igraju po domenama.
    3-4 spora servera i 1 brzi,uzmimo na 3 domene,hr.rs i ba.
    Necu ulaziti u zaradu njemcima,ali glavni problem nasih servera je u tome da se previse servera igra odjednom na tri domene,i nemoze se privuci toliki broj igraca na server,jer tko moze u isto vrijeme kliakti bax,hrx i rsx? I uz to uzmite jos po 1 spori sa neke domene.
    Situacija kod nas je takva,ipo meni sve dok se ne smanji broj servera na 1 spori po domeni,nikad nece biti fajta ko prije.
    Uređeno od strane zimzeleni (12.02.14 um 17:50 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Nadam se da će se ovaj com.3 restartirat u 3.6T verziji,pa da probam još gale. S teutima i rimljanima sam pro. Jedino nikad gale nisam probao. I to mi je baš žao.

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Hik problem je danas sve veci na trzistu igara sto se gleda kvantiteta,grafika da zamaze oci,dok na kvaliteti te same igre se naprave povrsne stvari cisto da bi bila donekle igriva i zadrzala korisnika dovoljno dugo da potrosi novce na nju.
    Ne kuzim jednu stvar samo.Travian je bio jako uspjesna igra kao onakav kad je izasao(nagradu za browser igru godine je dobio 2 ili nesto tako godine za redom).Sad mi nije onda jasno cemu ova promjena i cemu ici na to da se utopis u more svih ostalih browser igara kad si imao ono nesto sto te razdvajalo od ostalih.Imao si ono nesto sto te unikatnom cinilo.Sad toga vise nema i ako vec sad nije do kraja onda ce kroz koju godinu travian postat "jos samo jedna igra".
    Slazem se takodjer da su ovi pusti nam serveri previse.1 brzi i 1 spori sa ovakvih stanjem su sasvim dovoljni.Mozda bi cak i bilo kakvih zanimljivosti na njima.
    Da se vratim samo jos na razvoj traviana kao takvoga.Gledajuci kamo idu sa verzijom T5 sve mi je jasno.I onda se vratim na onu recenicu nekoga iz travian teama "ova verzija je ono sto su igraci traziili"
    Ne znam bas ja nisam a kladim se ni onih groo koji su odustali
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Arch - jesi ti onaj saint koji mislim da jesi? Sa hr3 dok su bile kifle?

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od FlameSpirit Vidi post
    Arch - jesi ti onaj saint koji mislim da jesi? Sa hr3 dok su bile kifle?
    Aha

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Damm,ti si moj idol. Taj server sam slabo igrao. Ali ono,svaka ti čast!! Dođeš k nama na hr.3 na -+?

Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od FlameSpirit Vidi post
    Damm,ti si moj idol. Taj server sam slabo igrao. Ali ono,svaka ti čast!! Dođeš k nama na hr.3 na -+?
    A neam pojma ti nista jos
    RL me pritisce al se nedam.Cak bi mozda mogao uzet gale i otic prvi put u defenzivu.Teskog srca al bi mi deff acc odgovarao cak mozda sad
    Uređeno od strane ArchAngeL (13.02.14 um 09:27 Uhr)

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Slične teme

1. Zašto toliko banova
    By mobidik in forum Greške u igri
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 02.12.13, 20:51
  2. zasto je travian krivo napravljen
    By pro player in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6