Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 14

Tema: Kako se brzo razviti u pocetku?

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno Kako se brzo razviti u pocetku?

neka mi netko pomogne ako hoce znam igrati ali mi je jako tezak pocetak...
    neznam kao se brzo razviti tko zna neka pomogne...

Banned
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

izaberi ekonomiju.tj gradi skladište,silos,pijacu i sve rudnike.

Banned
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od zyla12 Vidi post
    bit puno online a ako nemožeš nabavi dobrog sitera koji će ti pomagat u tome....

Citat Citat od hhhhh Vidi post
    izaberi ekonomiju.tj gradi skladište,silos,pijacu i sve rudnike.
    ne slažem se sa tobom...uvije je dobro prvo ić na vojsku i to se kasnije uvijek isplati...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

na pocetku ti je najbolje sto se tice populacije da si gal jer imas dosta zgrada koje ti daju dosta popa a nisu skupe npr(Zamka) i tako te stvari sto se tice vojske su najbolji teutonci sa gorjacarima a sto se tice ressa su rimljani jer oni mogu da prave jedno polje ressa i jednu zgradu

Banned
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od shupak Vidi post
    bit puno online a ako nemožeš nabavi dobrog sitera koji će ti pomagat u tome....

ne slažem se sa tobom...uvije je dobro prvo ić na vojsku i to se kasnije uvijek isplati...
    pa može izabrati i vojsku meni je sve to isto jer i vojarna i akadamija donose puno popa ako će ići samo na pope

Član foruma besni's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

vojsku se opče ne isplati raditi...kod malo ljudi to uspije...npr napraviš 20 gorštaka, i kraj sebe imaš trojicu likova koji isto tak rade pa naprave svaki 20 gorštaka i ljepo svi krenu u pljačku na tebe pobiju ti vojsku,radiš drugu več te neko drugi pljačka....takve sam ja sreče inače,tak da si ja napočetku razvijam samo rese i nikaj drugo...a i istina je da treba stalno biti online...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od besni Vidi post
    vojsku se opče ne isplati raditi...kod malo ljudi to uspije...npr napraviš 20 gorštaka, i kraj sebe imaš trojicu likova koji isto tak rade pa naprave svaki 20 gorštaka i ljepo svi krenu u pljačku na tebe pobiju ti vojsku,radiš drugu več te neko drugi pljačka....takve sam ja sreče inače,tak da si ja napočetku razvijam samo rese i nikaj drugo...a i istina je da treba stalno biti online...
    pa bit je u tome da trebaš bit online čim prođe zaštita i ti budeš taj koji susjedima smakne vojsku, to kad riješiš ne trebaš visit po cijele dane online jedino ih trebaš imat pod kontrolom...
    po meni definitivno bolje vojska i pljačkanje....
    S4 tema- Trol... Dance Puppets... Dance for me...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Daumen hoch

Citat Citat od The Bryach Vidi post
    pa bit je u tome da trebaš bit online čim prođe zaštita i ti budeš taj koji susjedima smakne vojsku, to kad riješiš ne trebaš visit po cijele dane online jedino ih trebaš imat pod kontrolom...
    po meni definitivno bolje vojska i pljačkanje....
    u potpunosti se slažem prvo vojska onda ostalo jer s vojskom češ i sa 30 stanovnika stč onog bez vojske koji ima recimo 100 stanovnika odnosno popa

Član foruma Solid Snake's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

ja bi ti da igras kao teutonac krenes odma samo vojsku gradi(pogotovo ako je pocetak servera)
    gradis vojsku i nitko it nista ne moze cim istekne zastita odma farmaj sve oko sebe
    CROTorcaBoyST - Solid Snake
    Ona sanja dugu vezu, ljubav i romansu, a ja sjever kako luduje u transu! 1950
    KLIK NA SRCE

fantom_warrior
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od zyla12 Vidi post
    ovisi o kojem se plemenu priča. ja osobno preferiram gale i s njima se prvo usredotočim na ekonomiju pa kad dođem do 150 popa počinjem ozbiljnije s vojskom. do tada me čuvaju veliki kapaciteti skrovišta resursa koje kasnije lako mogu srušiti. najbolje polako krenut sa zadacima pa ćeš dalje sam vidjeti koliko ti se vojska isplati u početnom stadiju. istina, teutima je lakše u početku, no gali su kasnije milina za igrat. nema tu neke šablone po kojoj treba radit, svako za sebe zna najbolje kako mu odgovara

Pravila postanja